TELLIMUS- JA MAKSETINGIMUSED

 

Veebipoe 4sisterskitchen.com/e-pood (edaspidi Veebipood) omanik on 4Sisters OÜ (reg kood 12000361)


Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes.
Tasumine on võimalik eurodes pangalingiga Swedbank, SEB, Luminor ja LHV pankadest
4Sisters OÜ edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Makeskeskus AS-le.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Toodete pildid on illustratiivsed.

Toodete miinimumtellimus on 20.- eurot

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Alkohoolseid jooke müüakse ainult täisealisele ostjale, kes tellimust kinnitades kinnitab ka, et on vähemalt 18 aastane. Ostja peab alkohoolseid jooke tellides olema valmis näitama kauba tarnijale isikut tõendavat dokumenti ja müüjal on õigus ostjale kauba üleandmisest keelduda kui ostja vanus ei ole piisavalt tõendatud.

Kohaletoimetamine:

Hetkel on võimalik kõiki tooteid tellida ainult HARJUMAA piires. Kullerteenuse on hind on 25 eurot.

Tellimus loetakse vormistatuks pärast maksetehingu sooritamist. Miinimum tellimus on 20 eurot.

Tellimuse tühistamisel ei kuulu raha tagastamisele, kui tellimuse täitmiseni on jäänud vähem kui 48h. Muul juhul tagastatakse raha 100% ulatuses.
Tellimuse sooritamiseks ei ole registeerimine vajalik.
Toidud tuuakse kohale spetsiaalsetes külmikutega varustatud autodes. Palun aseta kohale toodud toit külmikusse kohe, kui see Sinuni jõuab. Toidu säilitustemperatuur on +2 kuni +6 kraadi. 

Kohaletoomise ajad:

Kohaletoomine toimub kliendiga kokkulepitud ja kellaajal soovitud aadressile. 

Taganemisõigus

Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg 4 ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas jahutatud ja külmutatud tooted ning kiiresti riknevad tooted.

 

4Sisters OÜ, Liivalaia 14, Tallinn

Tel.: 56865046
E-post: info@4sisterskitchen.com 

Reg. Nr : 12000361

Pank: SEB EE171010220120626011

Probleemide korral palume pöörduda info@4sisterskitchen.com või telefoninumbrile 56865046

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe päeva jooksul veebipoe poole, saates ekirja aadressile info@4sisterskitchen.com või helistades 56865046

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@4sisterskitchen.com. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.
Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.